Banyo Dolap Çeşitleri

Banyo dolabları alırken özellikle bayanların en dikkat ettiği hususlardan olan kullanım biçimi içerisinde havlularınızı, kişisel bakım ürünlerinizi, temizlik malzemelerinizi saklayabileceğiniz hem temizliği kolay hem görünümü şık olmasıdır. Hem şık hem kullanışlı hem de ömürlük dolaplar arayışı uzun süreli bir arayış dönemi haline dönüşebilmektedir. Küçük bir banyoya sahip iseniz bu süreç bayanlar için kabusa bile dönebilmektedir. Hem banyo daralmasın hem her şeyi saklasın istenmesi oldukça doğal bir istektir. Palmiye Ahşap Dekorasyon olarak banyo dolabı çeşitlerimiz ile sizlere bu imkanları sağlamaktayız. Hem çekmece hem raflara sahip banyo dolap çeşitlerimizi çok amaçlı bir şekilde kolayca kullanabileceksiniz. Hangi malzemeden yapıldığı çok önemli olan bu dolapları uygun fiyata denk getireyim derken kendinize daha maliyetli bir hale getirebilirsiniz. Biz sizlere hem kaliteyi hem uygun fiyatı bir arada sunmaktayız.

Nemin ve ısının yoğun olarak değiştiği ortamlar olan banyolarımızda uzun ömürlü mobilya kullanabilmek oldukça zor bir şeydir. Palmiye Ahşap Dekorasyon olarak sizler için bu zorlukları kolaylığa dönüştürebiliriz. Meşe mi kayın mı derken kafaların karıştığı zamanlarda sizlere en doğru seçenekleri sunup yardımcı olmaktayız. İmal etmekte olduğumuz her üründe birinci kalite ham madde kullanarak uzun ömürlü ve tadilata el verişli mobilyalar sunmaktayız. Kaliteyi ve şıklığı istediğiniz şekilde tasarlayarak sizlere mutluluğu sunmaktayız. Karlı bir yatırım olarak göreceğiniz banyo dolap çeşitlerimiz için bizlere istediğiniz her zaman telefonla veya yüz yüze ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlere özel sunduğumuz imalatımız ve fiyatlandırmamız ile hayatlarınızda fark yaratarak şıklığı ve pratikliği uygun fiyata yaşamlarınıza sokacaksınız.

Modern çizgilere sahip çerçeveli kapaklı lake modellerimiz de mevcuttur. Dilerseniz eskitme tarzlarını da kullanabileceğiniz çerçeve kapaklı banyo dolap çeşitlerimizde istediğiniz renkleri kullabilmekteyiz. Koruyucu olarak akrilik kullanmakta olduğumuz varak çalışmalarının hakim olduğu banyo dolap çeşitlerimizde neme oldukça dayanıklı durumdadırlar. Dilerseniz farklı tarzları birleştirebileceğiniz bombeli banyo dolaplarımızda 1 inci sınıf mdf üzerine istediğiniz kaplama seçeneklerini kullanabilmekteyiz. Sizlere sunduğumuz seçenekler doğrultusunda banyo dolap çeşitlerimizde isterseniz mdf isterseniz masif ahşap kullanabilmekteyiz. Kullanmış olduğumuz ahşabın türüne ve rengine siz karar verin biz hayellerinizi gerçeğe dökelim. İster modern çizgiler isterseniz eski mobilya tarzları olsun her türlü imkanları birleştirebilme olanakları sunmaktayız. Seçmiş olduğunuz model ve tasarımları istediğiniz her olana ve boyuta uygun şekillerde üretebilme imkanlarımız bulunmaktadır.